Fundraising pro sociální službu Dobroduš

Publikováno 5. 10. 2021 | Dobroduš - Diakonie ČCE - SKP v Praze
Dobroduš pomáhá dospělým lidem se závažným duševním onemocněním zapojit se do společnosti a přispívá k zotavení z duševní nemoci. Hledáme dobrovolníka, který by nám pomohl s fundraisingem a s fundraisingovou strategií
Platná
Fundraising pro sociální službu Dobroduš
Proč využít tuto příležitost: 
Možnost zapojit se do chodu služby, která pomáhá lidem s duševním onemocněním řadu let
Dobrovolník bude součástí týmu a může se účastnit všech komunitních akcí
Časová flexibilita
Možnost získání praxe v oblasti fundraisingu, ale i nové znalosti z oblasti duševního zdraví
Jak dobrovolník pomůže: 
Pomáhá zlepšit kvalitu života lidí s duševním onemocněním
Pomáhá s vytvořením fundraisingové strategie
Pomáhá s propagací a prezentací služby

Dobroduš pomáhá dospělým lidem se závažným duševním onemocněním zapojit se do společnosti a přispívá k zotavení z duševní nemoci. Smyslem služby je podporovat tyto lidi v rozvoji dovedností, které jim pomohou vypořádat se s nároky okolí a podpoří je v osobním růstu. Jde zejména o podporu v oblasti vztahů, podporu samostatnosti a schopnosti řešit zátěžové situace, přispívat k aktivnímu trávení volného času a zařazení do běžného společenského života. Služba vychází z potřeb klientů, jsou respektovány jejich názory a svobodná vůle. Služba je poskytována v hlavním městě Praha.

Hledáme dobrovolníka, který by se stal součástí našeho PR týmu, a pomohl nám s fundraisingem a tvorbou fundraisingové strategie. Také by se mohl zapojit do propagace služby. Jednalo by se o dlouhodobou a pravidelnou spolupráci, nicméně s ohledem na časové možnosti dobrovolníka. Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte naši koordinátorku dobrovolníků Bc. Zuzanu Beranovou na emailu dobrovolnici.dobrodus@diakonieskp.cz, nebo telefonu: 730 852 857.