Pozvánky na akce

POMOZ LIDEM PO TORNÁDU IV

Publikováno 12. 10. 2021 | Tamjdem

22. 10. 2021 – 24. 10. 2021

3 Víkendovky na Moravě jsou za námi a je tu další! Jsme šťastní, že zájem vyrazit pomoci lidem do obcí postižených ničivou pohromou stále trvá!

POMOZ LIDEM PO TORNÁDU IV

POMOZ V ZÁCHRANNÉ STANICI

Publikováno 25. 9. 2021 | Tamjdem

1. 10. 2021 – 3. 10. 2021

I letos se spolu vydáme pomáhat do kouzelné jihočeské Třeboně. Konkrétně do Českého nadačního fond pro vydru, organizace zahrnující záchrannou stanici pro zraněná zvířata a ekocentrum s přírodní zahradou, ve které probíhají výukové programy pro děti. Pojeď s námi pomoct zvířecím obyvatelům stanice a užij si několik dní na čerstvém vzduchu s dobrosrdečnou partou.

POMOZ V ZÁCHRANNÉ STANICI

Den otevřených dveří v Maltézské pomoci v Uherském Hradišti

Publikováno 23. 9. 2021 | Dobrovolnik.cz

Za poslední rok a půl, kdy jsme zažili, jak se život každého z nás téměř zastavil, nemohli jsme se potkávat a měli strach o zdraví své rodiny, vyvstala jako ta nejpotřebnější touha po vzájemné blízkosti. Nejohroženější skupinou obyvatel se stali senioři, kteří trpěli fyzicky, ale především psychicky odloučením od svých blízkých. Nemohli za nimi docházet ani dobrovolníci Maltézské pomoci, kteří jim jinak zpestřují prožívání všedních dní.

Den otevřených dveří v Maltézské pomoci v Uherském Hradišti

Přemýšlíš o dobrovolnictví na humanitárních projektech? Na online akci Adry zjistíš jak na to

Publikováno 14. 9. 2021 | ADRA

Přemýšleli jste někdy o dobrovolnictví v zahraničí? Zajímá vás, jaké to je podílet se na humanitárním projektu? Přidejte se k nám online 5. října, kdy budeme spolu s partnery z 9 zemí z celého světa sdílet zkušenosti z našeho dvouletého projektu. Ideální začátek pro zájemce o zahraniční dobrovolnictví!

Přemýšlíš o dobrovolnictví na humanitárních projektech? Na online akci Adry zjistíš jak na to

Do třetice všeho DOBRÉHO! Aneb vyraz s námi na Moravu zas a znovu!

Publikováno 12. 9. 2021 | Tamjdem

Morava –  místo plných krásných památek, dobrých lidí a tradičních dobrot (nejen těch v tekuté formě). Mnoho našich dobroakcí se zde událo a nás velmi zasáhly následky letošního tornáda. Rozhodli jsme se spojit síly a vyrazit pomáhat na místa postižené touto živelnou katastrofou. Naše DOBROvolnické ručičky tak vyráží na Moravu, tak protáhni svaly a vyraz s námi!

Do třetice všeho DOBRÉHO! Aneb vyraz s námi na Moravu zas a znovu!

Swap? Nový trend, ale také úspora pro životní prostředí i vaši peněženku

Publikováno 8. 9. 2021 | Dobrovolnik.cz

Máte přeplněné skříně a stejně máte dojem, že nemáte co na sebe? Nechce se vám utrácet peníze za oblečení? 

Swap? Nový trend, ale také úspora pro životní prostředí i vaši peněženku

DO RÁJE ZELENĚ NA PALMOVKU

Publikováno 27. 8. 2021 | Tamjdem

4. 9. 2021

Komunitní zahrada Kotlaska je zelený ráj v Praze na Palmovce, který dává příležitost pro městské zahradničení a prostor pro volnočasové aktivity jako jóga, pletení houpacích sítí nebo zahradnické workshopy. Lidé z Prahy zde mají možnost pěstovat vlastní ovoce, zeleninu, bylinky či květiny, využívat zeleň k odpočinku, pikniku nebo pro pořádání různorodých akcí. Pojeď s námi její kouzlo objevit na zářiovou Jednodenku!

DO RÁJE ZELENĚ NA PALMOVKU

BUĎ V DĚNÍ FESTIVALU POULIČNÍHO UMĚNÍ

Publikováno 24. 8. 2021 | Tamjdem

3. 9. 2021 – 5. 9. 2021

Hudební a divadelní vystoupení, mimické akty, živé sochy, malování, stand-up comedy nebo třeba polykání mečů a jiné artistické kousky. To vše můžeš zažít na plzeňském Pilsen Busking Festu. Vydej se s námi pomoct s jeho organizací a dostaň se do centra kulturního dění.

BUĎ V DĚNÍ FESTIVALU POULIČNÍHO UMĚNÍ

POMOZ LIDEM PO TORNÁDU

Publikováno 15. 8. 2021 | Tamjdem

27. 8. 2021 – 29. 8. 2021

Od živelné katastrofy, která vzala domov mnoha moravským rodinám, uplynulo už několik týdnů. Vlna solidarity, která se zvedla napříč Českem, místním pomohla přečkat první těžké dny. Většina sutin už je odklizena a střechy (alespoň provizorně, protože řemeslníků je nedostatek) zakryty. Obce se ale z následků tornáda budou zotavovat ještě dlouhé měsíce a dobrovolníků, kteří jim nabízí svou pomoc, na místo jezdí čím dál méně. Proto jsme se rozhodli, že se společně vydáme do postižené oblasti a pomůžeme tam, kde bude zrovna nejvíce potřeba.
POMOZ LIDEM PO TORNÁDU

ZACHRAŇ ANNU – KLENOT ČESKÝCH SUDET

Publikováno 9. 8. 2021 | Tamjdem

20. 8. 2021 – 22. 8. 2021

Poznej krásy českého pohraničí a pomoz nám zachránit jeden z jeho historických klenotů. Sdružení přátel Zachraň Annu z.s. se v Olešné semklo okolo obnovy kaple Svaté Anny. Pracuje na opravě této sudetské památky a usiluje zde o vybudování živoucího prostoru pro kulturu, uměleckou tvorbu a setkávání. A my do toho jdeme s nimi! 

ZACHRAŇ ANNU – KLENOT ČESKÝCH SUDET

Stránky